UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКЛУБ «МОЛОДА СІМ’Я»


27.11.2017

26 листопада КЛУБ «МОЛОДА СІМ’Я» зібрався у Каховському історичному музеї на свій черговий, 11-й, День народження. Засідання пройшло у дружньому колі, адже перейшовши 10-річний рубіж, усі вже давно стали не просто знайомими, а однодумцями, близькими і рідними одне одному - це як нове народження великої і дружньої сім’ї. Начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков та ведуча клубу Владислава Базилевич привітали присутніх зі святом та відзначили, що за ці роки в клубі з’явилося багато неординарних людей, яскравих особистостей і талановитих організаторів, творчих і цікавих людей.
Цього дня науковий співробітник Каховського історичного музею Валентина Чечина розповіла про цікавинки, які готує музей для своїх відвідувачів та членів клубу у наступному році, а також пригадала яскраві моменти з історії клубу «Молода сім’я» за роки його діяльності.
Під час засідання члени ініціативної групи «Збережемо нашу історичну спадщину» Григорій та Олеся Мінські привітали та відзначили призами учасників конкурсу «Мій туристичний маршрут», який було організовано в рамках проекту «Каховка туристична». Олеся розповіла, що усього до них було надіслано шість маршрутів, кожен з яких визначається яскравою індивідуальністю та охоплює певний період в історії нашого міста та країни в цілому. Є екскурсії, які сподобаються дітям та їхнім батькам; є такі, що імпонуватимуть шанувальникам велосипедного спорту; є, навіть, квест-гра. Невдовзі ці маршрути можна буде побачити на офіційному сайті територіальної громади міста.
Одинадцять років, прожиті подружжям, називають зазвичай сталевим весіллям. Число 11 говорить саме за себе - в сумі обидві його складові дають цифру 2, що символізує собою союз найближчих людей в світі. Владислава Базилевич розповіла про цікаві традиції «сталевого весілля». Так, наприклад, цю дату вважалося правильним відзначити у своєму будинку в колі друзів. Це пов’язано з традицією запрошувати на ювілей 11 найближчих гостей. Ще одна цікава традиція, якої прийнято слідувати в цей день: на сталеве весілля господині дому потрібно подарувати 11 квітів, які, якщо їх вручено від душі, можуть простояти не менше 11 днів. Також присутні занурилися в атмосферу цікавих ігр та конкурсів, а на завершення Владислава провела майстер-клас для дітей та їх батьків з виготовлення листівок з фотографіями рідного міста. Присутні переглянули відеоролики "Херсонські плавні" та скуштували солодощі, якими радо пригощав відділ у справах молоді та спорту.

Фото: