UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКЛУБ “МОЛОДА СІМʼЯ” ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ ЮВІЛЕЙ


26.12.2016

Цього року клуб "Молода сімʼя" зібрався на особливе свято - свій 10-річний ювілей! У духовній нумерології цифра 10 є одним з головних і фантастичних чисел: справжня любов і глибока мудрість укладені в цій чарівній цифрі. А відзначали свято цілою низкою подій для членів та гостей клубу.
Так, 26 листопада клуб зібрався у Каховському історичному музеї. Керівник клубу та одночасно ведуча засідання Владислава Базилевич радо зустріла присутніх та підготувала приємні сюрпризи для гостей. Цього року магія чисел склалася так, що 10-річчя ще й точно зпівпало з ювілейною датою клубу в календарі: адже найперше засідання відбулося саме 26 листопада 2006 року, а його ініціатором стала тодішній заступник міського голови Олена Вакулич, якої, на жаль, більше немає з нами. Згадували про те, як протягом цього десятиліття керівники клубу радували гостей цікавими і пізнавальними зустрічами, мандрівками та іграми, виставками та майстер-класами. А розповісти про те, як народився Клуб і про тих, хто стояв біля його витоків, запросили "хрещену матусю" клубу, депутата обласної ради Галину Гондареву.
Нагадали присутнім про те, що символом клубу вже протягом 10 років залишається яблуко, адже наші предки слов’яни вважали яблуко символом родючості, любові, краси, здоров’я і емблемою міцного шлюбного союзу. Протягом 10 років усім, хто вперше відвідував засідання клубу "Молода сімʼя" дарували соковите яблучко. Не порушували цю традицію і цього дня. А представив нових членів Клубу начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков.
Приємний та несподіваний сюрприз підготувала старший науковий співробітник Каховського історичного музею Валентина Чечіна, цікаво і з гумором розповівши про почесних членів клубу. Вона ж стала ініціатором того, щоб у ювілейну дату кожний гість отримав маленьку трояндочку з атласних стрічок як символ романтики, адже 10 років сімейного життя в народі називають трояндовим весіллям.
Наприкінці офіційної частини свята Владислава Базилевич підготувала присутнім у подарунок майстер-клас. Можливість спільної творчості разом з дітьми і батьками дуже об’єднує, адже ті, хто колись прийшли до клубу холостяками, тепер уже приводять на засідання своїх малюків. То ж майстер-клас з мистецтва «тістопластика» по виготовленню новорічних іграшок допоміг присутнім зануритися в атмосферу спільного натхнення, краси і радості, розкрити свої творчі здібності. На завершення цього дня усіх чекав солодкий стіл від відділу у справах молоді та спорту.
Та на цьому марафон подій для членів клубу не закінчився. Так, вже 10 грудня представники клубу зустрілися у Центрі дитячої творчості, куди завітав мандрівний фестиваль документального кіно "DocudaysUA". У рамках програми переглянули фільми та поділилися враженнями: "Остап", режисер Тарас Дронь (Україна); "Пісня бійця", режисер Христина Люльченко (Україна); "Гніздо", режисер Крістіна Шнірцова (Словаччина); "Highnoon у вінті", режисер Дмитро Тяжлов (Швеція).
А вже за тиждень, 17 грудня, представники клубу "Молода сімʼя", а також ті, хто виявив бажання приєднатися до них, відвідали виставку сучасного українського мистецтва "Чорний квадрат Малевича. Україна. Світ". Нагадаємо, що виставка проводилась з 23 листопада 2016 року у Каховській школі мистецтв за ініціативи та підтримки депутата Херсонської обласної ради Віктора Помазнюка. В рамках екскурсії, яку проводила завідуюча художнім відділом Каховської школи мистецтв Маргарита Шевченко, усі гості дізналися про різні художні напрями (від реалізму до постімпресіонізму), доторкнулися до таємниці виготовлення фарб у давнину, отримали неповторні враження від дивовижної майстерності талановитих українських художників.
То ж, якщо ви молоді та енергійні, приєднуйтесь до клубу! Цікаве завжди поруч!


Фотографії Олександри Остапенко

 

Фото: