Вівторок 19 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Керівники закладів освіти громади зібралися на нараду перед початком нового 2021/2022 навчального року

31.08.2021

30 серпня відбулася нарада керівників закладів освіти Каховської територіальної громади "Освіта Каховщини - 30: складові успіху - якість та доступність".

На нараду завітав міський голова Віталій НЕМЕРЕЦЬ. Очільник громади поздоровив директорів закладів освіти з прийдешнім новим 2021/2022 навчальним роком та зазначив у своїй вітальній промові таке:

- 19 перших класів гостинно відкриють свої двері для 473 юних першокласників;

- у нашій громаді 243 майбутніх випускники;

- всього за парти закладів загальної середньої освіти Каховської територіальної громади у новому навчальному році сядуть 4900 учнів;

- перше місце в рейтингу найкращих закладів в області займає Каховська гімназія, третє - Каховська СЗОШ №2, Малокаховська школа - серед двадцяти найкращих;

- комісійна перевірка підтвердила готовність всіх закладів освіти Каховської територіальної громади до роботи у новому навчальному році;

- у 11 закладах загальної середньої освіти Каховської територіальної громади триває робота з впровадження сучасних підходів до організації шкільного харчування за новими стандартами, формування культури здорового харчування серед учнів. Впроваджено систему безпечності харчових продуктів. Рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради керівникам шкіл запропоновано формувати перспективне меню на основі збірника рецептур страв, складеного Євгеном Клопотенком.

"Бажаю всім учням наполегливості, хороших оцінок та цікавого змістовного шкільного життя! А нашим педагогам я зичу успіхів, мудрості і терпіння. Дякую вам за вашу роботу і відданість справі, адже вам ми довіряємо найдорожче - наших дітей!" - так завершив свою промову міський голова.