UKR
Вівторок 24 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКазначейські зобов'язання “Військові”: підтримаємо армію


13.06.2014

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про випуск казначейських зобов’язань «Військові» від 1 квітня 2014 року № 100 з 21 травня 2014 року АТ «Ощадбанк» розпочав реалізацію казначейських зобов’язань «Військові», номінованих у національній валюті, випуск яких направлений на підтримку вітчизняних Збройних Сил.

Даний державний проект дає змогу надати фінансову допомогу Збройним Силам України, що сприятиме залученню додаткових коштів до Державного бюджету, які будуть використані для зміцнення боєздатності української армії, соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

Ми впевнені, що для тих, хто хоче підтримати армію, прибуток не є основним критерієм інвестування, адже зміцнення обороноздатності країни має стати загальнонаціональною справою.

 Україна - багатонаціональна держава. Всі ми розмовляємо різними мовами, сповідуємо різні релігії, але зараз як ніколи ми маємо об’єднатись заради цілісності нашої держави, не допустити вторгнення агресорів та підтримати свою армію сьогодні, аби завтра не годувати чужу.

У зв’язку з цим АТ «Ощадбанк» звертається до Вас із пропозицією зробити власний внесок у зміцнення обороноздатності та боєготовності Збройних Сил України, придбавши казначейські зобов’язання «Військові», випущені в документарній формі на пред’явника, що значно спрощує процедуру купівлі, обігу та погашення. Їх перевагою є відсутність оподаткування доходів, отриманих у результаті купонних виплат.

Сертифікати казначейських зобов’язань «Військові» можна придбати у понад 2200 установах АТ «Ощадбанк». Їх перелік розміщено на сайтах банку www.oschadnybank.com та Міністерства фінансів www.minfin.gov.ua. Також інформацію про казначейські зобов’язання можна дізнатись у Контакт-центрі АТ «Ощадбанк» за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) та (044) 363-01-33.

З питань придбання казначейських зобовязань Ви можете звернутись до контактної особи Червоної Ірини за тел.: 099-487-00-45, Клименко Олександр за тел.: 095-606-99-68

Сподіваємось на плідну та взаємовигідну співпрацю. Маємо надію, що наша пропозиція зацікавить Вас.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadnybank.com.