UKR
П'ятниця 14 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАХОВСЬКА ДІТВОРА ЗАВІТАЛА ДО ПрАТ “ЧУМАК”


17.03.2015

В рамках спільних дій в інтересах дітей 12 березня 2015 року за активної підтримки члена виконавчого комітету Каховської міської ради Олександра Бойка проведено екскурсію до ПрАТ “Чумак” для учнів ЗОШ № 5, 6, які складають “групу ризику”, а також одинадцятикласників цих шкіл, які мають намір у майбутньому вступати до технічних вузів. Захід відбувся за участі відділу у справах дітей Каховської міської ради, сектору кримінальної міліції у справах дітей та Каховської кримінальної виконавчої інспекції.

 Перед проведенням заходу дітям був проведений детальний інструктаж з техніки безпеки та надано спеціальний одяг.

Протягом двох годин працівниками ПрАТ “Чумак” було проведено екскурсію по території всього підприємства. Учні почули як саме працює виробництво, побачили процес виготовлення продукції, а також учні 11 класів мали змогу побачити як практично можна застосувати знання, отримані ними на уроках хімії.

Наприкінці екскурсії всіх учасників заходу пригощали фірмовими фруктовими соками щойно виготовленими на підприємстві.

Діти були глибоко вражені гостинністю господарів, змістовністю наданої інформації. Деякі з майбутніх випускників висловили щире бажання здобути відповідну технічну освіту з метою працювати у подальшому на відвіданому підприємстві.

Сподіватимемось, що мрії учнів здійсняться, адже нашому місту дійсно потрібні молоді, розумні, ініціативні спеціалісти!

 

 

 

Фото: