П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

«КАХОВКА МАЄ ТАЛАНТИ»

16.04.2014

15 квітня у міському Палаці культури «Меліоратор» відбувся  V ювілейний міський конкурс «Каховка має таланти». Переповнений зал глядачів протягом трьох годин активно сприймав 34 номери конкурсної програми. У конкурсі прийняли участь 85 конкурсантів. Серед них представники номінацій: вокал, хореографія, оригінальний жанр. Конкурс проводився у двох вікових категоріях: учасники  до 16 років та учасники старше 16 років. У першій віковій категорії було представлено 68 конкурсантів, у другій — 17. Наймолодшим учасником була 6-річна Діана Акімова, а найстаршим – 74- річний Сергій Григорович Гаврилов, який на конкурсі виступає не вперше.

Організатори шоу «Каховка має таланти» - виконавчий комітет Каховської міської ради, відділ культури Каховської міської ради, міський Палац культури «Меліоратор» - завдяки конкурсу підтримують та сприяють розвитку  обдарованих жителів міста різновікових категорій.
    Конкурс оцінювало журі у складі: Віталій Чернявський, заступник міського голови; Надія Сергеєва, заслужений працівник культури України, керівник народного ансамблю танцю “Надія” МПК “Меліоратор”; Маргарита Тринкаль, викладач Каховської школи мистецтв; Олена Степанова, директор міського Палацу культури “ Меліоратор”; Світлана Бжезицька, директор благодійного фонду “Лепта”; дует Дмитро Гамза та Андрій Олександров, переможці IV міського конкурсу “Каховка має таланти” у номінації “оригінальний жанр”.
    Учасники зачаровували чудовим вокалом, запальними східними та естрадними танцями, виконанням “біт-боксу”. Кожен талант був неординарний, не схожим на інший. Під час підведення підсумків журі конкурсу для  глядачів та учасників шоу приємним подарунком став концерт організований переможцями конкурсу минулих років та солістки міського Палацу культури “Меліоратор” Ольги Гавриленко і переможця ІІІ міського конкурсу «Каховка має таланти» Сергія Гур’янова.
    Гран-Прі конкурсу отримав Кирил Доценко — 14 років, з піснею “Не плач тато”. Переможцями  ювілейного конкурсу стали  10  мешканців нашого міста:
    У номінації “до 16 років“ стали: у номінації “хореографія” - Поліна Соболевська - 13 років  з конкурсним номером «Східна класика»;
у номінації  «вокал»  -  Діана Акімова  -  6 років  з піснею  «Семечки»;
у номінації “креатив та оригінальність” - Аріна Липа -7 років з піснею “Мода”;
у номінації “приз глядацьких симпатій” -  Катерина Непроста — 15 років з піснею “Вахтерам”;
у номінації “оригінальний жанр” - брати Артем ( 13 років) та Тимур ( 7 років) Вовк з конкурсним номером “Біт-бокс”.
У номінації “старше 16 років” стали: у номінації  «вокал»  - Анна Рудік — 22 роки , з піснею “Маленький оркестр”;
у номінації  “оригінальний жанр” - Володимир Сінокоп — з номером “Грай, гармонь”;
у номінації “спеціальний приз журі” -  Валентина Гормоза — 61 рік з піснею “Судьба”;
у номінації “найкреативніший учасник конкурсу”- студія східного танцю “Шаабі” з конкурсним номером “Східний танок”.
Лауреатами конкурсу стали: у номінації “Мистецька надія” - Наталія Дубініна — 15 років з піснею “Я помню чудное мгновение” та Марія Рашевська — 10 років, з “Індійським танком”;
у номінації “Краще оригінальне виконання” - Дар`я Друзяк — 13 років з піснею “Хочу шалить”;
у номінації “Сценічна чарівність” — Вероніка Корня — 6 років, з піснею “Кенгуру.ru”;
у номінації “Сольний спів” - Галина Скрипніченко — 24 роки, з піснею “Снег”;
у номінації “Кращий хореоргафічний дует” - Софія Козуб та Катерина Новік з  гумористичною хореографічною постановкою “Веселі кумасі”.
      Кожен із учасників отримав диплом,  лауреати - дипломи та подарунки, а переможці — кубки, дипломи та призи від спонсорів: підприємців, Світлани Мудрієвської, директора благодійного фонду “Лепта” Світлани Бжезицької.
    Всіх учасників конкурсу вітав заступник міського голови Віталій Чернявський.