П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховчанин – призер чемпіонату області з шашок-64

25.11.2014

alt 15-23 листопада 2014 року в м. Херсоні відбувся Чемпіонат області з шашок-64 (класична гра) серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь 23 спортсмени (8 кандидатів у майстри спорту та 15 першорозрядників) з Херсонської та Миколаївської областей.

За підсумкам змагань каховчанин кандидат у майстри спорту Сергій Мішин здобув бронзову нагороду обласної першості з шашок-64 серед чоловіків. Лише за додатковими показниками він поступився другим місцем у турнірній таблиці кандидату  у майстри спорту Валентину Мальченку з Миколаєва. А чемпіоном області цього року з шашок-64 став кандидат у майстри спорту з Херсону Юрій Ніценко.
Перемогу у змаганнях серед жінок святкувала також спортсменка з обласного центру першорозрядниця Ксенія Яремчук.