UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАХОВЧАНИ ВШАНУВАЛИ ЖЕРТВ ТРАГЕДІЇ НА ДОНБАСІ


19.01.2015

Є події, які об’єднують країну, консолідують суспільство. На жаль, вони бувають не тільки радісними, але й скорботними. 18 січня 2015 року із плакатами “Я — Волноваха”, “Я — Донбас” вийшли українці на площі різних міст. На знак жалоби за загиблими на сході України в Каховці та інших регіонах приспустили державні прапори і організували символічні акції.

 

У Каховці о 14:00 відбувся скорботний мітинг, який є символічним, адже 13 січня саме в 14:30 автобус з мирними мешканцями потрапив під обстріл поблизу м. Волноваха. Трохи раніше, о 12:00, у Каховці пройшла акція співчуття, організована громадською організацією “Каховське народне ополчення”.

Міський голова Олександр Карасевич подякував громадським організаціям та мешканцям міста, які прийшли підтримати ці акції в Каховці. Адже ми всі: зі Сходу та Заходу, із Півдня та Півночі нашої країни — українці. Ми всі — одна родина. То ж все, що відбувається на сході України стосується кожного. Благочинний Каховського округу протоієрей Миколай Бойко зазначив, що, дякуючи Богу, каховчани живуть у мирному місті, в той час, коли на Донеччині та Луганщині гинуть діти та прості мешканці. Це просто не може пройти повз нас, тому сьогодні кожен прийшов сюди. Виступили перед присутніми і члени МГО “ДіЛО” - Костянтин Афанасьєв та Вероніка Кириченко, які закликали до миру та взаєморозуміння, висловили сподівання, що європейська сім’я почує страждання українців, а молодь зможе впевнено розбудовувати українську державу.

Каховчани не проходять осторонь чужої біди: активно допомагають та приймають у себе переселенців зі Сходу та Криму. У цей складний період виступаючі закликали громаду до єдності та порозуміння, адже ми — одна сім’я і тому все, що відбувається в нашому суспільстві, ми повинні прийняти та витримати разом, як одна сім’я.

 

 

 ©  Фотографії Владислави Базилевич