Четвер 19 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

КАХОВЧАНИ – КРАЩІ У ЗМАГАННЯХ З КІОКУШИН КАРАТЕ

27.11.2014

23 листопада 2014 року у м. Кривий Ріг відбувся відкритий Чемпіонат міста з Кіокушин карате серед дітей, юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь понад 170 спортсменів, а саме: збірні команди з міст Запоріжжя, Полтави, Жовтих Вод, Кривий Ріг, Тернівка та збірна Херсонської області, до складу якої увійшли вихованці Каховського представництва Херсонської обласної федерації Кіокушин карате (тренер – Дмитро Сіренко).

Наші спортсмени виступили достойно та вибороли перше командне місце в чемпіонаті. В особистому заліку переможцями та призерами стали каховчани:

І місце - Дмитро Волошко (Каховський НВК (гімназія), Кирило Харченко (ЗОШ № 4), Єгор Росляк (ЗОШ № 4), Діана Шликова (ЗОШ № 3);

ІІ місце - Костянтин Стряпчев (ЗОШ № 4), Акім Ломов (ЗОШ № 3);

ІІІ місце - Дмитро Росляк (ЗОШ № 4), Максим Поздняк (ЗОШ № 3), Данило Голубенко (Любимівська ЗОШ № 1), Андрій Морозов (ЗОШ № 3).