UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАХОВЧАНЕ – ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ З ШАХІВ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ


25.12.2014

20-21 грудня 2014 року в м. Херсоні відбулись змагання командного Чемпіонату Херсонської області з шахів серед ветеранів 2014 року. Першість розігрували пять команд (з Херсона, Цюрупинська та Каховки) за коловою системою. В змаганнях брала участь збірна команда міста Каховки, до складу якої входили члени Федерації шахів міста Каховки: кандидат в майстри спорту Євген Лозович, першорозрядники Олег Пільщіков та Валентин Підоріч.

Наші ветерани підтвердили високий рівень каховської шахової школи, зуміли перемогти в двох матчах і двічі зіграли внічию та, у підсумку, завоювали звання чемпіонів області, випередивши команди Херсон-1 та Херсон-2, які здобули друге та третє місця відповідно.

Щиро вітаємо наших ветеранів спорту з успіхом в обласній шаховій першості, бажаємо їм міцного здоров’я та спортивного довголіття!

Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради та Федерація шахів м. Каховки висловлює подяку приватному підприємцю Олійнику Олегу Анатолійовичу за надану фінансову допомогу по відрядженню команди міста на змагання Чемпіонату області з шахів серед ветеранів.