Четвер 28 Травня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Карантин на спортмайданчиках — час для ремонту та оновлень

05.05.2020

По закінченню карантину вихованців Каховської ДЮСШ чекає сюрприз! В приміщенні спортивної школи, де в осінньо-весняно-зимовий період займаються легкоатлети та футболісти відремонтовано підлогу. Тепер юні вихованці із задоволенням будуть тренуватись в залі з покриттям, яке спеціально пристосоване для занять спортом.
А у мікрорайоні Свєтлово на території загальноосвітньої школи №3 тривають роботи з укладання м’якого покриття на багатофункціональному спортивному майданчику. Травмобезпечна, мʼяка та приємна на дотик підлога сприятиме якнайкращому розвитку спортивних здібностей дітей.
Також у квітні здійснено необхідний обʼєм робіт щодо утримання у належному стані спортивного комбінату "Олімпійський" та спортивних майданчиків, а саме: проведення робіт з ремонту футбольного поля, у т.ч. підсів насіння газонної трави; полив та покіс футбольного поля; обстеження стану спортивного обладнання спортивних майданчиків; прибирання та обробка дезінфікуючими засобами приміщень адмінбудівлі та території спорткомбінату; роботи з благоустрою на прибудинкових спортивних майданчиках (вул. Панкеєвська, 122 та Жовтнева, 2).
Тож по завершенні карантину містяни зможуть займатися спортом на оновлених майданчиках.