UKR
Понеділок 19 Лютого 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАЛЕНДАР ХІІ-го Чемпіонату (першості) м. Каховки з футзалу 2017/2018


15.01.2018

 

ДРУГЕ КОЛО

 

14.01.2018

Перша ліга. 10 тур

10:00 - ДЮСШ-1 - ДЮСШ-2

10:40 - Олімпієць - Сіріус

11:20 - Екліпс - Дніпро

12:00 - Опентек - Інтер

12:40 - Вулкан - Факел

Вища ліга. 8 тур

13:20 - Голандець - Смак Перемоги

14:00 - ЕККО - Старт

14:40 - Вінстайл - Спартак

15:20 - Титан - Котельщик

 

16.01.2018. Перша ліга. 11 тур.

17:30 - Вулкан – ДЮСШ-2

18:10 - ДЮСШ-1- Сіріус

18:50 - Факел - Опентек

19:30 - Інтер - Екліпс

20:10 - Дніпро - Олімпієць

 

18.01.2018. Вища ліга. 9 тур.

17:30 - Старт - Голандець

18:10 - Спартак - ЕККО

18:50 - Котельщик - Вінстайл

19.30 - Смак Перемоги - Титан

 

21.01.2018

Вища ліга. 10 тур

10:00 - Смак Перемоги - Старт

10:40 - Голандець - Спартак

11:20 - ЕККО - Котельщик

12.00 - Титан - Вінстайл

Перша ліга. 12 тур

12:40 - Вулкан - Опентек

13:20 - Екліпс - Факел

14:00 - Олімпієць - Інтер

14:40 - ДЮСШ-1- Дніпро

15:20 - ДЮСШ-2 – Сіріус

 

23.01.2018. Перша ліга. 13 тур.

17:30 - Дніпро - ДЮСШ - 2

18:10 - Інтер - ДЮСШ - 1

18:50 - Факел - Олімпієць

19:30 - Опентек - Екліпс

20.10 - Сіріус - Вулкан

 

25.01.2018 Вища ліга. 11 тур.

17:30 - Спартак – Смак Перемоги

18:10 - Вінстайл - ЕККО

18:50 - Котельщик - Голандець

19:30 - Старт - Титан

 

28.01.2018

Перша ліга. 14 тур

10:00 - Сіріус - Дніпро

10:40 - ДЮСШ -2 - Інтер

11:20 - ДЮСШ -1- Факел

12:00 - Олімпієць - Опентек

12.40 - Вулкан - Екліпс

Вища ліга. 12 тур

13:20 - Старт - Спартак

14:00 - Смак Перемоги - Котельщик

14:40 - Голандець - Вінстайл

15:20 - Титан - ЕККО

 

30.01.2018. Перша ліга. 15 тур

17:30 - Факел - ДЮСШ - 2

18:10 - ДЮСШ – 1- Опентек

18:50 - Дніпро - Вулкан

19:30 - Екліпс - Олімпієць

20:10 - Інтер - Сіріус

01.02.2018. Вища ліга. 13 тур.

17:30 - Смак Перемоги - ЕККО

18:10 - Старт - Вінстайл

18: 50 - Спартак - Котельщик

19:30 - Титан - Голандець

 

04.02.2018

Перша ліга. 16 тур

17:30 - ДЮСШ -2 - Опентек

18:10 - Екліпс - ДЮСШ - 1

18:50 - Вулкан - Олімпієць

19:30 - Сіріус - Факел

20:10 - Дніпро - Інтер

Вища ліга. 14 тур

17:30 - Котельщик - Старт

18:10 - Вінстайл - Смак Перемоги

18:50 - Спартак - Титан

19:30 - ЕККО - Голандець

 

 

06.02.2018. Перша Ліга. 17 тур

17:30 - Екліпс - ДЮСШ - 2

18:10 - ДЮСШ – 1- Олімпієць

18:50 - Факел - Дніпро

19:30 - Інтер - Вулкан

20:10 - Опентек - Сіріус

08.02.2018. Перша ліга. 18 тур

17:30 - ДЮСШ – 2 - Олімпієць

18:10 - Вулкан – ДЮСШ - 1

18:50 - Інтер - Факел

19:30 - Дніпро - Опентек

20:10 - Сіріус - Екліпс