UKR
Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАЛЕНДАР ХІ-го Чемпіонату м. Каховки з футзалу 2016-2017 І КОЛО


09.12.2016

І тур
Вища ліга (04.12.2016)
10:00 - Таврія - Вінстайл
10:40 - Голландець - Смак Перемоги
11:20 - Зеніт - Старт
12:00 - Спартак - Екко
Перша ліга
12:40 - Інтер - ДЮСШ
13:20 - Екліпс - Олімпієць
14:00 - Цунамі - Сіріус
14:40 - Атлант - Факел
ІІ Тур
Перша ліга (06.12.2016)
17:30 - ДЮСШ - Екліпс
18:10 - Олімпієць - Цунамі
18:50 - Сіріус - Атлант
19:30 - Факел - Скіф
Вища ліга (08.12.2016)
17:30 - Вінстайл - Голландець
18:10 - Смак Перемоги - Зеніт
18:50 - Старт - Спартак
19:30 - Екко - Таврія
ІІІ ТУР
Перша ліга (13.12.2016)
17:30 - Цунамі - ДЮСШ
18:10 - Екліпс - Інтер
18:50 - Атлант - Олімпієць
19:30 - Скіф - Сіріус
Вища ліга (15.12.2016)
17:30 - Голландець - Таврія
18:10 - Зеніт - Вінстайл
18:50 - Спартак - Смак Перемоги
19:30 - Старт - Екко
І V ТУР (18.12.2016)
Перша ліга
10:00 - Інтер - Цунамі
10:40 - ДЮСШ - Атлант
11:20 - Олімпієць - Скіф
12:00 - Сіріус - Факел
Вища ліга
12:40 - Таврія - Зеніт
13:20 - Вінстайл - Спартак
14:00 - Смак Перемоги - Старт
14:40 - Екко - Голландець
V ТУР
Перша ліга (20.12.2016)
17:30 - Скіф - ДЮСШ
18:10 - Факел - Олімпієць
18:50 - Атлант - Інтер
19:30 - Цунамі - Екліпс
Вища ліга (22.12.2016)
17:30 - Зеніт - Голландець
18:10 - Спартак - Таврія
18:50 - Старт - Вінстайл
19:30 - Смак Перемоги - Екко
VІ ТУР (25.12.2016)
Вища ліга
10:00 - Голландець - Спартак
10:40 - Таврія - Старт
11:20 - Вінстайл - Смак Перемоги
12:00 - Екко - Зеніт
Перша ліга
12:40 - ДЮСШ - Факел
13:20 - Олімпієць - Сіріус
14: 00 - Інтер - Скіф
14:40 - Екліпс - Атлант
VІІ ТУР
Перша ліга (27.12.2016)
17:30 - Сіріус - ДЮСШ
18:10 - Скіф - Екліпс
18:50 - Факел - Інтер
19:30 - Атлант - Цунамі
Вища ліга (29.12.2016)
17:30 - Спартак - Зеніт
18:10 - Старт - Голландець
18:50 - Смак Перемоги - Таврія
19:30 - Вінстайл - Екко
VІІІ ТУР (03.01.2017)
Перша ліга
17:30 - ДЮСШ - Олімпієць
18:10 - Інтер - Сіріус
18:50 - Екліпс - Факел
19:30 - Цунамі - Скіф
ІХ ТУР (05.01.2017)
Перша ліга
17:30 - Скіф - Атлант
18:10 - Сіріус - Екліпс
18:50 - Факел - Цунамі
19:30 - Олімпієць - Інтер