UKR
Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАЛЕНДАР ХІ-го Чемпіонату м. Каховки з футзалу 2016/2017


03.01.2017

 

І (Х) ТУР

Перша ліга (10.01.2017)

17:30 – ДЮСШ - Інтер

18:10 – Олімпієць - Екліпс

18:50 – Сіріус - Цунамі

19:30 – Факел - Атлант

ІІ (ХI) ТУР

Перша ліга (12.01.2017)

17:30 – Екліпс - ДЮСШ

18:10 – Цунамі - Олімпієць

18:50 – Атлант - Сіріус

19:30 – Скіф - Факел

І (VIII) ТУР

Вища ліга (15.01.2017)

10:00 - Вінстайл - Таврія

10:40 - Смак Перемоги-Голландець

11:20 -Старт-Зеніт

12:00 - ЕККО - Спартак

ІІІ (ХІI) ТУР

Перша ліга (15.01.2017)

12:40 – ДЮСШ - Цунамі

13:20 – Інтер - Екліпс

14:00 – Олімпієць - Атлант

14:40 – Сіріус - Скіф

ІУ (ХІІI) ТУР

Перша ліга (17.01.2017)

17:30 – Цунамі - Інтер

18:10 – Атлант - ДЮСШ

18:50 – Скіф - Олімпієць

19:30 - Факел - Сіріус

ІІ (ІХ)ТУР

Вища ліга (19.01.2017)

17:30 – Голландець - Вінстайл

18:10-Зеніт – Смак Перемоги

18:50-Спартак - Старт

19:30-Таврія - ЕККО

V (ХІV)ТУР

Перша ліга (22.01.2017)

10:00 – ДЮСШ - Скіф

10:40 – Олімпієць - Факел

11:20 – Інтер - Атлант

12:00 – Екліпс - Цунамі

ІІІ (Х) тур

Вища ліга (22.01.2017р.)

12:40 - Таврія - Голландець

13:20 - Вінстайл - Зеніт

14:00 - Смак Перемоги - Спартак

14:40 - ЕККО - Старт

 

 

 

 

VІ (XV) ТУР

Перша ліга (24.01.2017р.)

17:30 - Факел - ДЮСШ

18:10 - Сіріус - Олімпієць

18:50 - Скіф - Інтер

19:30 - Атлант - Екліпс

ІУ (XI) ТУР

Вища ліга (26.01.2017р.)

17:30 - Зеніт - Таврія

18:10 - Спартак - Вінстайл

18:50 - Старт – Смак Перемоги

19:30 - Голландець - ЕККО

V (XII) ТУР

Вища ліга (29.01.2017р.)

10:00 - Голландець - Зеніт

10:40 - Таврія - Спартак

11:20 - Вінстайл – Старт

12:00 - ЕККО – Смак Перемоги

УІІ (XVI) ТУР

Перша ліга (29.01.2017)

12:40 - ДЮСШ - Сіріус

13:20 - Екліпс - Скіф

14: 00 – Інтер - Факел

14:40 - Цунамі - Атлант

VІІІ (XVII) ТУР

Перша ліга (31.01.2017)

17:30 - Олімпієць - ДЮСШ

18:10 - Сіріус - Інтер

18:50 - Факел - Екліпс

19:30 - Цунамі - Скіф

УІ (XIII) ТУР

Вища ліга (02.02.2017)

17:30 – Спартак - Голландець

18:10 – Старт - Таврія

18:50 - Смак Перемоги - Вінстайл

19:30 – Зеніт - ЕККО

ІХ (XVIII) ТУР

Перша ліга (05.02.2017)

10:00 - Атлант - Скіф

10:40 - Цунамі - Факел

11:20 - Інтер - Олімпієць

12:00 - Екліпс - Сіріус

Нагородження команд Першої Ліги

 

УІІ (XIV) ТУР

Вища ліга(05.02.2017)

 

13:30 - Зеніт - Спартак

14:10 - Таврія – Смак Перемоги

14:50 - Голландець - Старт

15:30 - ЕККО - Вінстайл

Нагородження команд Вищої Ліги

 

 

Головний суддя змагань: В.П. Чухрай