UKR
П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАЛЕНДАР Х-го відкритого Чемпіонату (Першості) м. Каховки з футзалу 2015/2016


09.12.2015

 Склад учасників:

 

ВИЩА ЛІГА

  1. «ЕККО» (Каховка»

  2. «Легіон» (Каховка)

  3. «Старт» (Каховка)

  4. «Спартак» (Каховка)

  5. «Екліпс» (Каховка)

  6. «Олімпік» (Каховка)

  7. «Олімпієць» (Каховка)

  8. «Він Стайл» (Каховка)

  9. «Голландець» (Н.Каховка)

  10. «Провідна» (Н.Каховка)

ПЕРША ЛІГА

  1. «ДЮСШ-1» (Каховка)

  2. «ДЮСШ-2» (Каховка)

  3. «Інтер» (Каховка)

  4. «Сіріус» (Каховка)

  5. «Цунамі» (Каховка)

  6. «Темп» (Каховка»

  7. «Торнадо» (Любимівка)

 

 

ПЕРШЕ КОЛО

 

І тур (08.12.2015 р.)

Перша ліга

17:30 - ДЮСШ-2 - ДЮСШ-1

18:10 - Інтер - Темп

18:50 - Цунамі - Сіріус

Вища ліга (10.12.2015 р.)

17:30 - Легіон - Провідна

18:10 - Голландець - ЕККО

18:50 - Спартак - Старт

19:30 - Олімпік - Олімпієць

20:10 - ВінСтайл - Екліпс

ІІ тур (13.12.2015 р.)

Вища ліга

10:00 - Провідна - Голландець

10:40 - ЕККО - Спартак

11:20 - Старт - Олімпік

12:00 - Олімпієць - ВінСтайл

12:40 - Екліпс - Легіон

Перша ліга

13:20 - ДЮСШ-1 - Інтер

14:00 - Темп - Цунамі

14:40 - Сіріус - Торнадо

ІІІ тур (15.12.2015 р.)

Перша ліга

17:30 - Інтер - ДЮСШ-2

18:10 - Цунамі - ДЮСШ - 1

18:50 - Торнадо - Темп

Вища ліга (17.12.2015 р.)

17:30 - Голландець - Легіон

18:10 - Спартак - Провідна

18:50 - Олімпік - ЕККО

19:30 - ВінСтайл - Старт

20:10 - Олімпієць - Екліпс

ІV тур (20.12.2015 р.)

Перша ліга

10:00 - ДЮСШ-2 - Цунамі

10:40 – ДЮСШ-1 - Торнадо

11:20 - Темп - Сіріус

 

Вища ліга

12:00 - Екліпс - Голландець

12:40 - Провідна - Олімпік

13:20 - Легіон - Спартак

14:00 - ЕККО - ВінСтайл

14:40 - Старт - Олімпієць

V тур (22.12.2015 р.)

Перша ліга

17:30 - Торнадо – ДЮСШ-2

18:10 - Цунамі - Інтер

18:50 - Сіріус – ДЮСШ-1

Вища ліга (24.12.2015 р.)

17:30 - Старт - Екліпс

18:10 - Олімпієць - ЕККО

18:50 - ВінСтайл - Провідна

19:30 - Спартак - Голландець

20:10 - Олімпік - Легіон

VІ тур (27.12.2015 р.)

Вища ліга

10:00 - Голландець - Олімпік

10:40 - Провідна - Олімпієць

11:20 - Легіон - ВінСтайл

12:00 - ЕККО - Старт

12:40 - Екліпс - Спартак

Перша ліга

13:20 - Інтер - Торнадо

14:00 - ДЮСШ-2 - Сіріус

14: 40 ДЮСШ-1 - Темп

VІІ тур (29.12.2015 р.)

Перша ліга

17:30 - Темп - ДЮСШ-2

18:10 - Сіріус - Інтер

18:50 - Торнадо - Цунамі

Вища ліга (03.01.2016 р.)

10:00 - ВінСтайл - Голландець

10:40 - Старт - Провідна

11:20 - Олімпієць - Легіон

12:00 - ЕККО - Екліпс

12:40- Олімпік - Спартак

VІІІ тур (05.01.2016 р.)

Вища ліга

17:30 - Спартак - ВінСтайл

18:10 - Голландець - Олімпієць

18:50 - Легіон - Старт

19:30 - Провідна - ЕККО

20:10 - Екліпс - Олімпік

ІХ тур (10.01.2016 р.)

Вища ліга

10:00 - Старт - Голландець

10:40 - Провідна - Екліпс

11:20 - ВінСтайл - Олімпік

12:00 - Олімпієць - Спартак

12:40 - ЕККО - Легіон

 

* - в календарі можливі зміни та переноси матчів