UKR
Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАЛЕНДАР Х-го Чемпіонату (Першості) м. Каховки з футзалу 2015/2016


12.01.2016

ДРУГЕ КОЛО

 

І тур (12.01.2016 р.)

Перша ліга

17:30 - ДЮСШ -1- ДЮСШ -2

18:10 –Темп - Інтер

18:50 – Сіріус - Цунамі

Вища ліга (14.01.2016 р.)

17:30 – Провідна - Легіон

18:10 - ЕККО - Голландець

18:50 – Старт - Спартак

19:30 – Олімпієць - Олімпік

20:10 – Екліпс - ВінСтайл

ІІ Тур (17.01.2016 р.)

Вища ліга

10:00 – Голландець - Провідна

10:40 - Спартак - ЕККО

11:20 – Олімпік - Старт

12:00 – Вінстайл - Олімпієць

12:40 – Легіон - Екліпс

Перша ліга

13:20 – Інтер – ДЮСШ-1

14:00 – Цунамі - Темп

14:40 – Торнадо - Сіріус

ІІІ ТУР (19.01.2016 р.)

Перша ліга

17:30 - ДЮСШ-2- Інтер

18:10 - ДЮСШ – 1- Цунамі

18:50 – Темп - Торнадо

Вища ліга (21.01.2016 р.)

17:30 – Легіон - Голандець

18:10 – Провідна - Спартак

18:50 – ЕККО - Олімпік

19:30 – Старт - Вінстайл

20:10 – Екліпс - Олімпієць

ІV ТУР (24.01.2016 р.)

Перша ліга

10:00 – Цунамі – ДЮСШ - 2

10:40 – Торнадо – ДЮСШ-1

11:20 – Сіріус - Темп

Вища ліга

12:00 - Голандець - Екліпс

12:40 – Олімпік - Провідна

13:20 – Спартак - Легіон

14:00 – Вінстайл - ЕККО

14:40 – Олімпієць - Старт

 

 

 

V ТУР (26.01.2016 р.)

Перша ліга

17:30 – ДЮСШ – 2 - Торнадо

18:10 – Інтер - Цунамі

18:50 - ДЮСШ -1 - Сіріус

Вища ліга (28.01.2016 р.)

17:30 – Екліпс - Старт

18:10 - ЕККО - Олімпієць

18:50 – Провідна - ВінСтайл

19:30 – Голландець - Спартак

20:10 – Легіон - Олімпік

VІ ТУР (31.01.2016 р.)

Вища ліга

10:00 – Олімпік - Голландець

10:4 0 – Олімпієць - Провідна

11:20 – ВінСтайл - Легіон

12:00 – Старт - ЕККО

12:40 – Спартак - Екліпс

Перша ліга

13:20 – Торнадо - Інтер

14:00 – Сіріус – ДЮСШ-2

14: 40 – Темп – ДЮСШ -1

VІІ ТУР (02.02.2016 р.)

Перша ліга

17:30 - ДЮСШ -2 - Темп

18:10 – Інтер - Сіріус

18:50 – Цунамі - Торнадо

Вища ліга (04.02.2016 р.)

17:30 – Голландець - ВінСтайл

18:10 – Провідна - Старт

18:50 – Легіон - Олімпієць

19:30 – Екліпс - ЕККО

20:10 – Спартак - Олімпік

VІІІ ТУР (07.02.2016 р.)

Вища ліга

10:00 – ВінСтайл - Спартак

10:40 – Олімпієць - Голландець

11:20 – Старт - Легіон

12:00 – ЕККО - Провідна

12:40 – Олімпік - Екліпс

ІХ ТУР (09.02.2016 р.)

Вища ліга

17:30 – Голландець - Старт

18:10 – Екліпс - Провідна

18:50 – Олімпік - ВінСтайл

19:30 – Спартак - Олімпієць

20:10 - Легіон - ЕККО

 

* - в календарі можливі зміни та переноси матчів, про що команди будуть попереджені заздалегідь

 

 

Головний суддя змагань:  В.П. Чухрай