UKR
Вівторок 12 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАЛЕНДАР ІХ-го Чемпіонату м. Каховки з футзалу серед аматорських команд сезону 2014/2015


18.12.2014

І КОЛО

 І тур (14.12.2014)

Перша ліга

10:00 - Інтер - Атлант

10:40 - Темп - Олімпієць

11:20 - Сіріус - Цунамі

12:00 - Факел - ДЮСШ–2

 Вища ліга

12:40 - Старт - Зеніт

13:20 - ДЮСШ- 1 - Легіон

14:00 - Спартак - Акант

14:40 - Екліпс – Екко

ІІ тур (16.12.2014)

Перша ліга

17:30 - ДЮСШ -2 - Половинка

18:10 - Олімпієць - Сіріус

18:50 - Цунамі- Факел

19:30 - Атлант - Темп

 

Вища ліга (18.12.2014)

17:30 - Екко – ДЮСШ - 1

18:10 - Легіон- Спартак

18:50 - Акант - Олімпік

19:30 - Зеніт - Екліпс

 

ІІІ тур (21.12.2014)

Вища ліга

10:00 - Екліпс - Старт

10:40 - Спартак - Екко

11:20 - Олімпік -Легіон

12:00 - ДЮСШ -1 - Зеніт

 

Перша ліга

12:40 - Темп - Інтер

13:20 - Факел - Олімпієць

14:00 - Сіріус - Атлант

14:40 - Половинка – Цунамі

 

ІV тур (23.12.2014)

Перша ліга

17:30 – Цунамі – ДЮСШ- 2

18:10 - Олімпієць - Половинка

18:50 - Атлант - Факел

19:30 - Інтер - Сіріус

Вища ліга (25.12.2014)

17:30 - Старт – ДЮСШ- 1

18:10 - Зеніт - Спартак

18:50 - Екко - Олімпік

19:30 - Легіон - Акант

 

V тур (28.12.2014)

Перша ліга

10:00 - Сіріус - Темп

10:40 - Факел - Інтер

11:20 - Половинка - Атлант

12:00 - ДЮСШ- 2 - Олімпієць

 

Вища ліга

12:40 - Спартак - Старт

13:20 - ДЮСШ- 1- Екліпс

14:00 - Олімпік - Зеніт

14:40 - Акант - Екко

 

VІ тур (30.12.2014)

Перша ліга

17:30 - Атлант – ДЮСШ- 2

18:10 - Олімпієць - Цунамі

18:50 - Інтер - Половинка

19:30 - Темп - Факел

 

VІІ тур (04.01.2015)

Вища ліга

10:00 - Спартак – ДЮСШ- 1

10:40 - Олімпік - Екліпс

11: 20 - Легіон - Зеніт

12:00 - Акант - Старт

 

Перша ліга

12:40 - Факел - Сіріус

13:20 - Половинка - Темп

14:00 - ДЮСШ- 2 - Інтер

14:40 - Цунамі - Атлант

VІ тур (08.01.2015 р)

Вища ліга

17:30 - Екліпс - Спартак

18:10 - Старт - Олімпік

18:50 - Зеніт - Акант

19:30 - Екко - Легіон

VІІІ тур (11.01.2015)

Перша ліга

 

10:00 - Темп – ДЮСШ-2

10:40 - Атлант - Олімпієць

11:20 - Інтер - Цунамі

12:00 - Сіріус - Половинка

 

Вища ліга

12:40 - ДЮСШ-1 - Олімпік

13:20 - Зеніт - Екко

14:00 - Старт - Легіон

14:40 - Екліпс - Акант

 

ІХ тур (13.01.2015)

Перша ліга

17:30 - ДЮСШ-2 - Сіріус

18:10 - Половинка - Факел

18:50 - Олімпієць - Інтер

19:30 - Цунамі - Темп

 

Вища ліга (15.01.2015)

17:30 - Акант – ДЮСШ-1

18:10 - Олімпік - Спартак

18:50 - Екко - Старт

19:30 - Легіон - Екліпс