UKR
Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАЛЕНДАР ІХ-го Чемпіонату м. Каховки з футзалу 2014/2015. ДРУГЕ КОЛО


17.01.2015

Х ТУР (18.01.2015р.)

Перша ліга

 10:00 - Атлант - Інтер

10:40 - Олімпієць - Темп

11:20 - Цунамі - Сіріус

12:00 - ДЮСШ–2- Факел

Вища ліга

12:40 - Екко - Екліпс

13:20 - Легіон – ДЮСШ-1

14:00 - Акант -Спартак

14:40 - Зеніт - Старт

ХІТУР (20.01.2015р.)

Перша ліга

17:30 - Половинка –ДЮСШ-2

18:10 - Сіріус - Олімпієць

18:50 - Факел - Цунамі

19:30 - Темп - Атлант

Вища ліга (22.01.2015р.)

17:30 - ДЮСШ-1- Екко

18:10 - Спартак - Легіон

18:50 - Олімпік - Акант

19:30 - Екліпс - Зеніт

ХІІ ТУР (25.01.2015 р.)

Вища ліга

10:00 - Зеніт – ДЮСШ-1

10:40 - Екко - Спартак

11:20 - Легіон - Олімпік

12:00 - Старт - Екліпс

Перша ліга

12:40 - Інтер - Темп

13:20 - Олімпієць - Факел

14:00 - Атлант - Сіріус

14:40 - Цунамі - Половинка

ХІІІ ТУР (27.01.2015 р.)

Перша ліга

17:30 - ДЮСШ- 2 - Цунамі

18:10 - Половинка - Олімпієць

18:50 - Факел - Атлант

19:30 - Сіріус - Інтер

Вища ліга (29.01.2015 р.)

17:30 - ДЮСШ-1- Старт

18:10 - Спартак - Зеніт

18:50 - Олімпік - Екко

19:30 - Акант - Легіон

 

 

 

ХIV ТУР (01.02.2015 р.)

Перша ліга

10:00 - Темп - Сіріус

10:40 - Інтер - Факел

11:20 - Атлант - Половинка

12:00 - Олімпієць – ДЮСШ-2

Вища ліга

12:40 - Зеніт - Олімпік

13:20 - Екліпс – ДЮСШ-1

14:00 - Старт - Спартак

14:40 - Екко - Акант

XV ТУР (03.02.2015 р.)

Перша ліга

17:30 - ДЮСШ-2 - Атлант

18:10 - Цунамі - Олімпієць

18:50 - Половинка - Інтер

19:30 - Факел - Темп

Вища ліга (05.02.2015 р.)

17:30 - Спартак - Екліпс

18:10 - Легіон - Екко

18: 50 - Акант - Зеніт

19:30 - Олімпік - Старт

XVI ТУР (08.02.2015 р.)

Вища ліга

10:00 - ДЮСШ-1 - Спартак

10:40 - Екліпс - Олімпік

11:20 - Зеніт - Легіон

12:00 - Старт - Акант

Перша Ліга

12:40 – Сіріус - Факел

13:20 – Темп - Половинка

14:00 - Інтер –ДЮСШ-2

14:40 – Атлант - Цунамі

XVII ТУР (10.02.2015 р.)

Перша ліга

17:30 - ДЮСШ-2 - Темп

18:10 - Олімпієць - Атлант

18:50 - Цунамі - Інтер

19:30 - Половинка - Сіріус

Вища ліга (12.02.2015 р.)

17:30 - Олімпік – ДЮСШ-1

18:10 - Екко - Зеніт

18:50 - Акант - Екліпс

19:30 - Легіон - Старт

XVIII ТУР (15.02.2015 р.)

Перша ліга

10:00 - Сіріус – ДЮСШ-2

10:40 – Факел- Половинка

11:20 - Інтер - Олімпієць

12:00 - Темп – Цунамі 12:40 – Нагородження команд Першої ліги

 

Вища ліга

13:30 - ДЮСШ-1 - Акант

14:10 - Спартак - Олімпік

14:50 – Екліпс - Легіон

15:30 – Старт – Екко 16:10 – Нагородження команд Вищої ліги