UKR
Четвер 17 Жовтня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

«Kakhovka streetball Cup» – 2019


18.06.2019

16 червня 2019 року на баскетбольному майданчику по вулиці Панкеєвській, 122 відбулись змагання відбіркового етапу Чемпіонату України з баскетболу 3х3 УСЛ «Kakhovka streetball Cup» 2019 року. Змагання проходили при підтримці міського голови Андрія Дяченка. Організатори та партнери турніру: Українська Стрітбольна Ліга, Херсонська обласна федерація баскетболу, відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради, відділ міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, ДЮСШ Каховської міської ради, ГО «Баскетбольний клуб «Каховка».
В змаганнях взяли участь вісім команд з Каховка, Нової Каховка, Херсона та Миколаєва. Головний суддя каховського турніру - Заслужений тренер України Валерій Зарецький.
  За підсумками турніру переможцем «Kakhovka streetball Cup» - 2019 стала команда з міста Нова Каховка. На другому місці - команда «СНГ» (Херсон), на третьому - БК «Каховка». Переможці та призери були нагороджені призами та грошовими винагородами від організаторів.
В рамках змагань відбулись конкурси серед учасників та вболівальників на краще виконання 3-х очкових кидків та на самий влучний кидок у баскетбольний кошик з центру майданчика.
Організатори змагань висловлюють щиру подяку працівникам КП КТП, Каховського водоканалу та спортивного комбінату «Олімпійський» за надану допомогу в організації та проведенні баскетбольного свята в Каховці!

Фото: