Вівторок 19 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

КАХОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ПРОПОНУЄ ОВОЛОДІТИ ЗАПОТРЕБОВАНИМИ ПРОФЕСІЯМИ

18.10.2016

Каховський міськрайонний центр зайнятості пропонує громадянам, зареєстрованим в центрі зайнятості, в короткий термін оволодіти професіями, які користується попитом на ринку праці.
Якщо Ви не маєте професії або не можете знайти роботу по своїй професії (спеціальності), у відповідності до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» Ви маєте право на професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації.
Професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, слухачам виплачується допомога по безробіттю у розмірах і в строки, що встановлені відповідно до законодавства, при необхідності надається гуртожиток у разі проведення профнавчання не за місцем проживання або компенсуються витрати на проїзд до місця розташування навчального закладу і у зворотньому напрямку транспортом загального користування.
Якщо Ви приймаєте рішення пройти професійне навчання, просимо Вас урахувати, що Ви будете зобов’язані :
приступити у визначені строки до занять;
не допускати пропусків занять без поважних причин;
виконувати правила внутрішнього розпорядку навчального закладу, на базі якого здійснюється підготовка, перепідготовка або підвищення кваліфікації;
пройти повний курс навчання, оволодіти професійними знаннями і навичками, передбаченими кваліфікаційними характеристиками, скласти кваліфікаційний іспит.

У ІV кварталі 2016 року Каховським міськрайонним центром зайнятості планується відкриття учбових груп за професіями :
- ПРОДАВЕЦЬ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ (строк навчання - 4,3 міс.)
- ПРОДАВЕЦЬ НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ (строк навчання - 4,3 міс.)
- КАСИР ТОРГОВЕЛЬНОГО ЗАЛУ (строк навчання - 2,6 міс.)

Професійне навчання відбудеться на базі
Херсонського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості,
який розташований за адресою :
м. Н.Каховка, проспект Перемоги, 7-А

Для більш детальної інформації просимо звертатися до Каховського міськрайонного центру зайнятості за адресою :
м. Каховка, пр. Європейський (пр. Ворошилова), 6
режим роботи 8.00 - 17.00 (окрім суботи та неділі)
тел. 5-79-47