Середа 23 Вересня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховський лікар – переможець Чемпіонату України з пляжного футболу

26.08.2020

21-23 серпня 2020 року у Одесі на пляжному стадіоні в районі 14 станції Фонтану відбувся IV Чемпіонат України з пляжного футболу серед лікарів. Організатор чемпіонату - одеський осередок Української футбольної асоціації медиків (УФАМ).
Medical Beach Soccer Championship - це традиційний літній медичний фестиваль, що поєднає в собі змагання з пляжного футболу, спілкування, розваги і відпочинок на морі. Цього року у турнірі з пляжного футболу серед лікарів взяли участь команди з Києва, Черкас, Харкова, Вінниці, Житомира, Полтави, Дніпра, Запоріжжя, Миколаєва, Херсона, Буковини та Одеси.
Приємно відзначити, що наш земляк, лікар-хірург Каховської ЦРЛ Валерій Баранов (на знімку - в центрі у нижньому ряду) став Чемпіоном Срібної Ліги IV Чемпіонату України з пляжного футболу серед лікарів у складі команди Мастерс!
Вітаємо Валерія Баранова з черговою спортивною перемогою, бажаємо міцного здоров’я, професійних успіхів та спортивного довголіття!