Вівторок 24 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Каховській громаді передали спеціальне обладнання для роботи Енергоменеджера

01.11.2021

29 жовтня міський голова Віталій Немерець, начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Андрій Кашулін та головний спеціаліст зазначеного відділу Віталій Логвінов зустрілися з представником проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Андрієм Боруліним.

Цей проєкт реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (нім. Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) при фінансуванні Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO).

У рамках проєкту в 2020 році між Каховської міською радою та GIZ було укладено Меморандум про взаєморозуміння. Метою цього проєкту є поліпшення використання рамкових умов з підтримки енергоефективності в Україні, впровадження енергетичного менеджменту та зниження використання енергетичних ресурсів і, як наслідок, - викидів парникових газів у атмосферу.

До нашої громади було передано спеціальне обладнання, необхідне для роботи Енергоменеджера: Тепловізор HT-04D, Детектор СО2 (вуглекислий газ) HT-SO1, Енергометр ТМ 55, Даталогер-реєстратор температури та вологості HT-160, Люксметр FLUS-МТ-912, Лазерний далекомір RZA60.

У ході зустрічі Андрій Борулін продемонструвапв роботу наданого громаді обладнання. Також учасники зустрічі обговорили практичні питання впровадження енергоменеджменту та перспективи розвитку громади в цьому напрямку.