Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Каховський «ДНІПРО» - срібний призер чемпіонату Херсонської області 2016

30.09.2016

24 вересня на каховському стадіоні "Олімпійський" відбувся заключний тур Чемпіонату Херсонської області з футболу. Місцева команда "Дніпро" приймала аутсайдера турніру - команду "Ентузіаст" з Нововоронцовки. Матч першого кола між цими командами завершився розгромною перемогою каховчан з рахунком 4:0 на полі суперника. Незважаючи на те, що команда-суперник замикала таблицю, підопічним тренера Юрія Окула довелося проявити свій футбольний характер в боротьбі за «срібло».

Вже на 13 хвилині матчу «Ентузіаст» відкрив рахунок після помилки футболістів «Дніпра». Після пропущеного м’яча каховчане кинулися вперед, але при вдалій оборонної грі «Ентузіаста» рахунок на табло довго залишався незмінним. На 42 хвилині нападнику Івану Тимофієву вдалося зрівняти рахунок після виходу на побачення з воротарем. А через 5 хвилин, в доданий арбітром час, Олександр Феденков вивів каховчан уперед

Другий тайм пройшов за повної територіальної та ігрової переваги «Дніпра», що відобразилось трьома забитими м’ячами у ворота гостей. На 55 хвилині Дмитро Ратушний робить рахунок 3:1, а Кирило Кравцов, який вийшов на заміну, протягом двадцяти хвилин оформив дубль. У підсумку - 5:1 на користь каховчан. Варто відзначити, що під кінець гри у складі «Дніпра» на поле вийшла легенда каховського футболу Ігор Цибатий. Незважаючи на свій солідний вік (53 роки), він відіграв відведений йому час на дуже хорошому рівні та продемонстрував вболівальникам свою нев’янучу спортивну майстерність.

Таким чином, команда «Дніпро», набравши 22 очки, стала срібними призерами Чемпіонату Херсонської області з футболу 2016 року у такому складі: В.Кобзєв, В.Сенчин, В.Глушков, А.Полянко, О.Бабенко, Е.Бойко, Л.Щербина, Б.Пуляєв, О.Василенко, О.Феденков, К.Кравцов, А.Дрьомін, П.Комягін, М.Михальченко, В.Мазуренко, М.Шмаков, І.Тимофіїв, І.Кобилянський, Д.Ратушний, О.Пенезов, В.Богданцев, Д.Загорулько, О.Брагін, А.Юхненко, Б.Остапенко, С.Литвинов, І.Цибатий. Почесний президент команди А.Дяченко, головний тренер Ю.Окул, виконавчий директор С.Кашулін, спортивний директор А.Трофимчук, начальник команди В.Ковтун, адміністратор команди В.Росошик та масажист -В.Боцвинок («Манчестер»).

Однакову кількість очок разом з «Дніпром» набрала команда «Вікторія» з Бехтер, яка в останньому турі мінімально обіграла на своєму полі СК "Чорнянку-Агроспорт" – 2:1, але гірша, ніж у каховчан, різниця м’ячів, залишила «Вікторію» на третьому місці.

Ще один матч останнього туру "Колос" (Чорнобаївка) - "Колос" (Хлібодарівка) завершився нульовою нічиєю. Нагадаємо, що хлібодарівський «Колос» став чемпіоном області достроково за тур до закінчення першості.