Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховські заклади освіти готуються до нового навчального року

14.08.2020

Сьогодні, 14 серпня, відбулось засідання виїзної комісії по прийомці дошкільних закладів освіти.
Представники Каховського відділення ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області перевіряли садочки на дотримання рекомендацій МОЗ, що викладені у Постанові N 42 від 30.07.2020.
Також відбувся моніторинг документації по харчових продуктах, які завозяться в дошкільні заклади, а також контроль зроблених поточних ремонтів у подвір‘ях та приміщеннях садочків.
Всі садочки міста працюють з дотриманням рекомендацій Головного санітарного лікаря, безпека харчування забезпечується на належному рівні. Також протягом літа були виділені кошти на придбання деяких будівельних матеріалів для поточних ремонтних робіт, закупівлю обладнання для садочка «Горобинка» (2 холодильника на харчоблок), «Казка» (електрична м’ясорубка).
Нагадаємо, що 7 з 8 садочків міста поступово відкривалися протягом літа. Однак наповнюваність груп становить лише 10 дітей. Садочок «Горобинка» стане до роботи з 1 вересня.
Управління освіти забезпечує заклади необхідними антисептичними, дезинфікуючими та іншими санітарно-гігієнічними засобами за рахунок коштів місцевого бюджету.
Безпека дітей та персоналу - на належному рівні!