П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховські ветерани здобули перемогу в міжрайонному турнірі

26.08.2020

22 серпня 2020 року в смт Нижні Сірогози відбувся традиційний міжрайонний турнір з футболу серед команд ветеранів (40+), присвячений 29-й річниці Незалежності України. В змаганнях взяли участь ветеранські колективи з Херсонської та Запорізької областей. Першість у турнірі розігрувалась за коловою системою на футбольному полі скорочених розмірів у форматі 8х8 гравців.
     За підсумками змагань перемогу в турнірі, до речі, як і минулого року, святкувала збірна команда ветеранів «Каховка» у такому складі: Олександр Іванов, Андрій Декомба, Максим Махно, Олександр Шамановський, Андрій Сергієнко, Андрій Кашулін, Віктор Дзьоба, Ігор Бойко, Андрій Кузнєцов, Віктор Мазуренко, Ігор Цибатий, Олександр Забара, Олександр Комарницький та тренер Юрій Окул.
Підсумкова таблиця турніру виглядає наступним чином:
     1. "Каховка" - 9 очок,
     2. "Фортуна" (Іванівська ОТГ) - 7 очок,
     3. "Веселе" (Запорізька обл.) - 5 очок,
     4. "Тарпан" (Н. Сірогози) - 4 очки,
     5. "Іскра" (Василівка, Запорізька обл.) - 2 очки.
     Кращими гравцями змагань визнані Сергій Величко («Тарпан»), Віктор Дзьоба («Каховка»), Олексій Бородін («Іскра»), Ігор Кузьменко («Фортуна») та Юрій Остроконь («Веселе»). Команди-переможці та призери, кращі гравці турніру були нагороджені кубками, дипломами, медалям від організаторів та спонсорів.

А 29 серпня 2020 року каховчане приймають на стадіоні «Олімпійський» команду «Азовець» (Генічеськ). Гра відбудеться в рамках Чемпіонату Херсонської області з футболу 8х8 серед ветеранів (40+) «Ліга легенд» 2020 року. Початок матчу о 16.00.
Вхід і перебування на стадіоні - з дотриманням карантинних норм.