UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКаховські ветерани тріумфують в командному чемпіонаті області з швидких шахів.


26.12.2018

23-24 грудня 2018 року в Херсоні відбувся командний чемпіонат Херсонської області з швидких шахів серед ветеранів. За звання кращої команди області вели боротьбу шість команд: три команди представляли обласний центр, по одній команді були з Каховки, Нової Каховки та Олешків.
Команду нашого міста представляли шахісти Каховської міської федерації шахів: кандидат у майстри спорту Євгеній Володимирович Лозович (1942 р.н.) та першорозрядники Олег Олексійович Пільщіков (1952 р.н.) та Валентин Григорович Підорич (1953 р.н.). Наші спортсмени-ветерани вкотре підтвердили високий рівень каховської шахової школи. За підсумками чемпіонату команда м. Каховки здобула стовідсотковий результат, одержала перемоги в усіх матчах та набрала 10 очок з 10-ти можливих, що дозволило каховчанам випередити другого призера змагань - команду Херсон-1 - на три залікових бали. Бронзовим призером чемпіонату стала команда Херсон-2 (6 очок).
Переможці та призери змагань були нагороджені почесними дипломами та медалями від управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської облдержадміністрації.
Щиро вітаємо каховських ветеранів з заслуженою перемогою в командному чемпіонаті області з швидких шахів, бажаємо їм міцного здоров’я, спортивного довголіття та нових перемог за шаховою дошкою!

Фото: