Вівторок 23 Квітня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховські ветерани стали переможцями футзального турніру

01.04.2019

30 березня 2019 року в м. Гола пристань відбувся традиційний відкритий турнір з футзалу серед ветеранів (40+), присвячений пам’яті тренерів та футболістів. Змагання були організовані Голопристанською міською Федерацією футболу «Гопри» при підтримці Асоціації футзалу Херсонської області. В турнірі взяли участь чотири ветеранські команди, які розіграли першість за коловою системою: «Дума» (Херсон), «Схід» (Херсон), СК «Каховка» та господарі змагань - команда «Гопри».
За підсумками всіх зіграних матчів одразу три команди набрали однакову кількість очок, але за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів перемогу в турнірі святкувала команда ветеранів СК «Каховка» у складі: Олександр Іванов, Юрій Окул, Юрій Балицький, Ігор Бойко, Олександр Комарницький, Олександр Забара, Андрій Кашулін, Ігор Плотніков та Костянтин Коробчук. Кращим гравцем у складі каховчан було визнано Юрія Балицького. На другому місці за підсумками турніру - господарі змагань, на третьому - херсонська «Дума».