Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховські ветерани – срібні призери Кубку області з футболу.

08.11.2018

3 листопада 2018 року в місті Херсон на стадіоні КДЮСШ відбулись змагання фінальної частини розіграшу Кубка Херсонської області з футболу серед команд ветеранів (вікова категорія 40+) 2018 року. Матчі проводились на футбольному полі (зі штучним покриттям) зменшеного розміру у форматі 8х8 гравців. За звання володаря Кубку боролися чотири команди, які здобули це право за підсумками попередніх зональних змагань, що відбулись у жовтні в Херсоні та Генічеську: «Вікторія» (Асканія-Нова), СК «Каховка», «Восход» (Херсон) та «Іскра-Дніпро» (Білозерка).
Результати півфінальних матчів:
«Восход» (Херсон) - СК «Каховка» - 2:3 (1:0)
«Вікторія» (Асканія-Нова) - «Іскра-Дніпро» (Білозерка) - 6:4 (4:0)
У матчі за ІІІ місце «Восход» впевнено переграв «Іскру-Дніпро» - 7:3 (4:0)
У фіналі асканійці з «Вікторії» виявилися сильнішими за каховчан - 6:3 (4:1)
Отже, «Вікторія» (Асканія-Нова) - володар Кубка Херсонської області з футболу 8х8 серед команд ветеранів (40+) 2018 року. СК «Каховка» - друге місце, «Восход» (Херсон) - третє. Нагородження команд проводив заступник голови Херсонської обласної федерації футболу Володимир Миколайович Володін. Також на церемонії нагородження Почесною Грамотою від Каховського міського голови та футбольним інвентарем від ХОФФ були відзначені досягнення Баранова Валерія Леонідовича - хірурга Каховської центральної районної лікарні, який у складі Національної збірної України став переможцем ХХІV Чемпіонату світу серед лікарів 2018 року.
Вітаємо каховських ветеранів - срібних призерів Кубку області з футболу 2018 року: Андрія Сєрова, Валерія Баранова, Юрія Окула, Юрія Балицького, Андрія Кашуліна, Андрія Сергієнко, Олександра Комарницького, Олександра Забару, Віктора Дзьобу, Ігоря Плотнікова, Олега Іоніна, Ігоря Бойко!