Вівторок 23 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховські ветерани – срібні призери футзального турніру пам’яті М.М.Таран.

22.11.2018

17 листопада 2018 року в новокаховському ФОК «Гарт» відбувся щорічний відкритий турнір з футзалу серед ветеранських команд 50+, присвячений пам’яті знаного у Новій Каховці та на Херсонщині футболіста, арбітра, тренера Миколи Тарана. У змаганнях взяли участь чотири команди: м. Каховка, Статор (Нова Каховка), Тандем (Таврійськ) та команда Колос (с. Козацьке).
Незважаючи на солідний за спортивними мірками вік, всі команди-учасниці продемонстрували видовищну, технічну та безкомпромісну гру. За підсумками турніру перемогу святкувала команда «Тандем» з міста Таврійськ. На ІІ місці - команда ветеранів міста Каховки (Іван Орєхов, Сергій Дегтярьов, Юрій Стецюк, Юрій Повх, Віталі Лілик (старший), Валерій Михальченко, Віталій Конюченко, Сергій Кисельов). На ІІІ місці - команда «Колос» з с. Козацького. Кращими гравцями турніру були визнані Суховій Юрій (Колос) та Бойко Ігор Тандем). Усі переможці отримали грамоти, нагороди та пам’ятні відзнаки від організаторів. Та головне для учасників, звичайно, не трофеї, а можливість у такий спосіб вшанувати пам’ять непересічної людини, яку багато хто з гравців знав особисто.
Щиро вітаємо команду каховських ветеранів футболу з успішним виступом у футзальному турнірі!