UKR
Вівторок 24 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКаховські спортсмени відзначили ювілей Королеви спорту — легкої атлетики


14.08.2017

12 серпня в Каховці відбулося свято з нагоди 55-річчя створення відділення легкої атлетики в Каховській ДЮСШ. На стадіоні «Авангард» зібралося більше 200 каховчан, чиє життя так чи інакше повязане зі спортом.
На початку свята ведучі розповіли усім присутнім про історію створення Каховської ДЮСШ. Так, Каховська дитячо-юнацька спортивна школа розпочала свою роботу 1 листопада 1962 року. Першим її директором був Симоненко Віктор Петрович. З 1964 року директором ДЮСШ був Польний Иосип Володимирович, а з 1966 року - Каретний Іван Гаврилович. Іван Гаврилович працював директором школи 31 рік і за цей час була збудована школа, в якій сьогодні займаються юні каховські спортсмени.
З 1997 року і до сьогодні школу очолює Чухрай Віктор Петрович - відповідальний керівник, який знає свою справу та вміє знайти підхід до кожного тренера і вихованця.
За 55 років існування відділення легкої атлетики в ДЮСШ працювало 25 тренерів. Усі вони самовіддано працювали з кожним учнем, віддавали свої уміння, знання, любов дітям. Це Клименко Надія, Коваленко Володимир, Щур Ігор, Короткіх Тетяна, Федотов Іван, Литвиненко Віктор, Мазур Віктор, Громяк Тетяна, Осінній Анатолій, Еременко Генадій, Шурмелев Володимир, Шурмелев Сергій, Фролов Евген, Дорохін Олександр, Шиян Микола, Педан Ганна, Кошель Людмила, Дудко Ілона, Грітчин Олег, Кравцов Кирило, Кучеренко Валерій, Субота Олег, Корецький Роман. За цей час тренерами школи з легкої атлетики підготовлено 3 майстри спорту міжнародного класу, 10 майстрів спорту Радянського Союзу та України та 50 кандидатів в майстри спорту України. Варто зазначити, що серед усіх спортсменів дуже високих результатів домігся Саєнко Микола, багаторазовий Чемпіон України и Чемпіон світу серед ветеранів з бігу на 10 і 20 км.
Сьогодні в ДЮСШ працюють 16 тренерів та відділення таких видів спорту: футбол, баскетбол, волейбол, легка атлетика, шахи, бокс, боротьба (вільна, дзюдо), теніс, настільній теніс.
Тренують дітей в Каховській ДЮСШ два молодих тренера з легкої атлетики - Субота Олег і Корецький Роман. Під їх керівництвом з’являються нові зірочки. Максим Пантєлєєв - багаторазовий Чемпіон України серед юнаків, кандидат в майстри спорту з бігу на 800 і 1500 метрів. Фіналіст Чемпіонату Європи серед юнаків в м.Тбілісі Грузія 2016 рік - 10 місце. Ніна Табунщик - Чемпіонка області серед дівчат - біг 800 і 1500 метрів 2017 рік. Юля Соловйова - срібна призерка Чемпіонату області - біг 100 і 200 метрів - 2017 рік. Аліна Чуєнко - Чемпіонка області серед дівчат 2016 року - біг 100 метрів. Мок Тетяна, Настя Подоляк, Олександра Соболь - призери області з бігу на 100, 200, 400 метрів - 2017 рік.

Фото: