UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКаховські шахісти успішно виступають в он-лайн турнірах


21.05.2020

Команда України «Team Ukraine» стала чемпіоном Світової інтернет-ліги з шахів «Live Chess World League»! У суперфіналі збірна України впевнено перемогла команду Росії. Українські шахісти отримали розгромну перемогу над командою з Росії в усіх трьох дисциплінах - Bullet (куля), Blitz (бліц) та Rapid (швидкі шахи). У суперфіналі проти збірної Росії за команду України виступали 1898 шахістів. Зокрема 572 в Rapid, 724 в Blitz та 602 в Bullet (контроль часу 1 хв.). Цей Live Chess матч був наразі найбільшим в історії!
Участь у змаганнях взяли як провідні гросмейстери, так і аматори. За команду України протягом сезону постійно грали каховчани: міжнародний гросмейстер, Почесний громадянин м. Каховка Наталія Жукова, майстер ФІДЕ Микола Гриценко, першорозрядник Костянтин Захаров та кандидат у майстри спорту Максим Усанов. Вітаємо нашу команду та наших земляків, які стала переможцями п’ятого сезону Live Chess World League!
Такі інтернет-змагання важливі для популяризації шахів в Україні, адже житель будь-якого міста чи селища може зіграти в одній команді з провідними спортсменами і чемпіонами, маючи для цього лише доступ до Інтернету. Загалом, портал Chess.com, на якому проходять матчі з кібершахів, сьогодні відвідує понад 37 млн. користувачів з усього світу.

На шаховому сайті chess.com проходить он-лайн чемпіонат Європи-2020, який розподілений на п’ять окремих турнірів, в яких право участі надається в залежності від рейтингу ФІДЕ .
В турнірі А (рейтинг 1000-1400) брав участь учень відділення шахів Каховської ДЮСШ Ростислав Надєєв (тренер - М.Гриценко), який посів загальне 142 місце з 1535 гравців.
В турнірі Б (рейтинг 1400-1700) спортсмен Каховської філії регіонального центру «Інваспорт» Костянтин Захаров (тренер - М.Гриценко) посів 298 місце з 894 гравців.
Наприкінці травня відбудуться турніри Д (рейтинг 2000-2300) та Е (рейтинг 2300+), в яких також будуть брати участь каховські шахісти.

За інформацією Федерації шахів м. Каховки

 

Фото: