архів новин

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Каховські паралімпійців визначили кращого в змаганнях з шашок-64

12.06.2020

10 червня 2020 року в приміщення КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» відбувся міський турнір з шашок-64 серед осіб з інвалідністю. Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради та адміністрацією геріатричного пансіонату.
За результатами змагань перше місце серед жінок посіла Вехова Лариса, друге місце - Подаляко Валентина, третє місце у Галацан Оксани. Переможцем турніру серед чоловіків став Таберко Микола, друге місце у Дрочова Віктора, третє місце здобув Кульбікаєв Олександр.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від організаторів. Також Таберко Микола, як переможець у загальному заліку, нагороджений почесним кубком.