Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Каховські паралімпійців визначили кращих у багатоборстві

20.07.2020

17 липня 2020 року на території КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» відбулись відкриті міські змагання з триборства (дартс, боулінг, баскетбол) серед осіб з інвалідністю. Змагання були організовані Каховською філією «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради та адміністрацією геріатричного пансіонату.
За результатами змагань перше місце з дартсу посіла Вехова Лариса, друге - Дрочов Віктор, третє - Зелінський Володимир. У заліку з боулінгу переміг Дрочов Віктор, друге місце посіла Галацан Оксана, третє - Вехова Лариса. Перше місце з баскетболу (кидки баскетбольного м’яча в корзину на влучність) виборов Зелінський Володимир, друге місце - Галацан Оксана, третє - Подаляко Валентина. Переможці та призери у кожному виді змагань нагороджені грамотами та медалями, а Віктор Дрочов, який став кращим за сумою багатоборства, - почесним кубком.