UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Каховські паралімпійці змагаються зі стрільби


09.11.2016

3 листопада 2016 року в Каховському геріатричному пансіонаті відбулись міські змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед паралімпійців, присвячені Дню визволення м.Каховки від нацистсько-фашистських загарбників. Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради, при підтримці адміністрації геріатричного пансіонату.
Учасники змагань визначали кращого стрілка серед чоловіків та жінок на дистанції 10 метрів. За результатами змагань перше місце серед чоловіків посів Зелінський Володимир, друге місце - Лещінський Андрій, третє - Адаменко Євген. Серед жінок перше місце посіла Коненко Наталія, друге -Ткаченко Віра, третє - Вехова Лариса.
Переможці та призери серед чоловіків та жінок нагороджені грамотами та призами від міського відділу у справах молоді та спорту. Каховський «Інваспорт» висловлює подяку директору КЗ «ДЮСШ» Чухраю Віктору Петровичу за наданий спортивний інвентар для проведення змагань.

М.Гриценко,
спеціаліст Каховської філії
регіонального центру «Інваспорт»