Неділя 14 Серпня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Каховська громада візьме участь у навчанні «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах»

01.10.2021

10 вересня завершився прийом заявок на участь в ініціативі «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах», яку впроваджує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Загалом було отримано 264 заявки із 24 областей України. До участі у навчальній програмі було відібрано 192 громади, в тому числі і Каховська, які вже незабаром розпочнуть навчання.

Відібрані громади будуть поділені на невеликі групи, для яких буде проведено 3 навчальні онлайн-семінари з таких тем:

- «Модель системної взаємодії громади із локальним бізнесом»;

- «Інструменти підтримки бізнесу в громаді»;

- «Інструменти залучення інвестицій в громаду».

Навчання розпочинається із 6 жовтня та триватиме 2 місяці.

За підсумками першого етапу буде відібрано 24 громади, які зможуть отримати консультаційний супровід в розробці та впровадженні інструментів сприяння бізнесу. Цей етап триватиме з лютого до червня 2022 року.