UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКАХОВКУ З РЕГІОНАЛЬНОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ВІДВІДАЛА КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ


08.11.2016

7 листопада команда "Запуск регіонів" відвідала з регіональною консультацією наше місто. Попередня стратегія розвитку міста закінчилася у 2014 році, наразі на 22 листопада заплановане перше громадське слухання, де буде презентовано попередні напрацювання стратегії розвитку Каховки до 2020 року, розробленою міською владою спільно з експертами Агенства економічного розвитку PPV Knowledge Networks.
Нагадаємо, що Каховка однією із перших в Україні реалізувала відкритий конкурс продажу міських земельних ділянок у 2002 році. Наразі досвід співпраці громадськості та бізнесу трансформувався у проект нанесення на ґуґлкарту міста доступних для оренди підприємцями об’єктів, - найближими планами Каховки ділиться міський голова Андрій Дяченко, перший заступник Олег Кожемʼякін та депутат Каховської міської ради Анна Садова.
Андрій Дяченко також зазначив на своїй сторінці у соцмережі щодо зустрічі: "Говорили про плюси децентралізації, Стратегії розвитку міста і гострої необхідності створення у Каховці відділу або сектору по залученню грантів. По цим питанням фахівці Команди готові нам допомагати і консультувати. А тепер питання до громади: чи потрібен нам відділ зі стратегічного планування та залучення грантів? І ще - яка зарплата повинна бути у фахівця, який буде залучати до Каховки грантові кошти?".

Фото: