UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КАХОВКА ЗУСТРІЛА СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ


21.05.2015

Мабуть, уже символічно, що саме сьогодні, у День вишиванки, повертаються до нас наші захисники, демобілізовані зі зони АТО. Переосмислити цінності людського життя останній рік змусив багатьох. Ще, здавалося, не так давно значимі події відійшли на другий план. А справді важливим стало повернення до рідного порогу, до батьківської хати, друга, брата та сина. Зі сльозами радості на очах, з букетами квітів та під майоріння синьо-жовтих прапорів зустріла громада хлопців. Плакали, сміялися, обіймалися. Зустріли, як ведеться, з хлібом-сіллю.
Зі словами вдячності за мир, збережений на рідній каховській землі звернувся до присутніх секретар ради Олександр Гончаров. Із хвилюванням у голосі та сльозами радості на очах звернулася до хлопців голова ГО "Громадянська відповідальність" Галина Захарченко, а великий букет червоних троянд подарувала Людмила Решетова (ГО "УГО "Солідарна Україна"").
Заспівали для хлопців пісень та під гучні оплески зі словами "Дякуємо" відпустили їх до рідних і друзів, до домівок, де на них чекає такий незвичний за останній рік перебування на передовій затишний куточок рідної оселі, пахощі смачних пирогів, які приготували берегині.

Фото: