Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

КАХОВКА ВШАНУВАЛА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ КРУТ

30.01.2017

29 січня на міській набережній біля Козацького хреста гетьману Богдану Ружинському і Українським козакам відбулось урочисте покладання квітів до Козацького хреста. З урочистим словом виступив міський голова Андрій Дяченко, який також оголосив хвилину мовчання по вшануванню всі загиблих героїв, які протягом історії гинули за єдність і державну незалежність України. Про події під станцією Крути 29 січня 1918 року розповів присутнім керуючий справами виконкому Віталій Чернявський. В заході взяли участь представники влади (в тому числі депутати міської ради), молодь міста, представники козацьких (в тому числі і дитячих) організацій міста, небайдужі каховчани (всього близько 70 чоловік). Після урочистого покладання квітів його учасники в приміщені Каховського міськвиконкому переглянули документальний фільм "Легіон. Хроніка Української Галицької армії (УГА) 1918-1919 рр." В перегляді взяло участь 26 чоловік.