Середа 24 Липня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

КАХОВКА ВІДЗНАЧИЛА 74-ТУ РІЧНИЦЮ ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

10.05.2019

В рамках підготовки до відзначення Дня Перемоги над нацизмом в каховських школах та садочках пройшла акція "Маки пам’яті", в ході якої діти своїми руками виготовили символи пам’яті - червоні маки.
         Більше тисячі цих символічних квіток замайоріли на грудях каховчан 9 травня під час урочистих заходів в місті.
        Також до відзначення Дня перемоги у Каховці відбулися зустрічі ветеранів з учнівською молоддю. Ветерани ділилися з учнями спогадами дитинства та юності у воєнні роки, а молодь уважно слухала, розпитувала і навчалася від старшого покоління важливим чеснотам - відваги, мужності, єдності та сили духу.
        8 травня каховчани долучилися до відзначення Дня пам’яті та примирення за загиблими у Другій світовій війні.
        Зранку в міській універсальній бібліотеці відбувся екскурс в історію «Друга світова війна у творах художньої літератури». Згадали всім знайомі твори про війну, ознайомилися з презентацією «Топ - 5 екранізованих книг про Другу світові війну», зі сльозами на очах пригадали фільми минулих років, присутні декламували власні вірші, співали пісні, ділилися спогадами, емоціями, думками, тим самим вшановуючи пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, депортацій та злочинів проти людяності.
         О 22.45 біля монументу "Вічний вогонь" пройшла акція "Перша хвилина миру" під час якої запалав Вічний вогонь в пам’ять за усіма загиблими у тій страшній війні.
         9 травня у Каховці відбулося відзначення 74-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
         Зранку у Свято-Покровському храмі відбулася панахида за загиблими воїнами.
         О 10:00 каховчани пройшли центральними вулицями міста в урочистому мітинг-реквієму до пам’ятного меморіалу "Вічний вогонь" де почули слова вдячності та привітання від представників органів місцевого самоврядування, вшанували ветеранів та поклали квіти.
         Доброю традицією відзначення Дня перемоги було частування смачною солдатською кашею організацієї якої займалось управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради.
         Доречі в цьому рочі було роздано більше 1000 порцій солдатської каші, яка особливо стала до вподоби ветеранам.
         Після урочистих заходів з нагоди Дня перемоги над нацизмом в центрі міста відбувся концерт дитячих колективів та солістів з міського Центру дитячої творчості.
Талановиті дітлахи порадували каховчан своїми танцями і піснями.
         На завершення відзначення Дня перемоги у фойє МПК «Меліоратор» також відбувся святковий концерт. Улюблені пісні, гарні слова вдячності ветеранам і побажання миру всім, торкнулися серця кожного глядача.