П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховка створює Молодіжний центр

06.06.2019

6 червня в міськвиконкомі відбулося засідання робочої групи, на якому обговорювалося основне питання - створення Молодіжного центру. Ще в травні міський голова підписав розпорядження щодо складу робочої групи (всього 18 чоловік), які є представниками відділів та управлінь міської ради, депутати міської ради, представники громадських організацій, а також активісти молодіжного руху міста. Вони активно обговорювали досвід створення Мелітопольського міського молодіжного центру "Піпл.юа", КЗ "Молодіжний центр Міжнародного партнерства, позашкільної та неформальної освіти "Освіторіум" Дніпропетровської обласної ради та Молодіжного центру Дніпра. Учасники засідання мали змогу ознайомитися з матеріалами від Асоціації молодіжних центрів України. Презентація "Репрезентативного соціологічного дослідження Молодь Дніпропетровщини 2018" дало приклад розуміння активної громадської позиції молоді. Під кінець засідання було обговорено напрямки роботи робочої групи та закріплення обов’язків між її членами. Також обговорювалось питання назви Молодіжного центру в Каховці. Засідання було вкрай важливим, адже було закладено фундамент створення Молодіжного Центру в Каховці.

Зима Владислав, практикант відділу у справах молоді та спорту, член міського учнівського парламенту старшокласників