Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

КАХОВКА СТАЄ ДРУГИМ МІСТОМ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДЕ БУДЕ ВПРОВАДЖЕНО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІСТОБУДІВНОГО КАДАСТРУ.

18.12.2018

Для реалізації Програми містобудівного кадастру сьогодні до Каховки завітала представниця ТОВ «ECOMM Co» Оксана Розентрегер з метою установки програмного продукту ArcGIS.
ArcGIS - це система для побудови геоінформаційних систем будь-якого рівня. Подібним програмним забезпеченням користується архітектурний відділ міста Херсону.
Програма дає можливість легко створювати дані, карти, глобуси і моделі в настільних програмних продуктах, потім публікувати їх і використовувати в настільних додатках, в веб-браузерах і в поле, через мобільні пристрої.
Карта ArcGIS - інтерактивна, вона відображає, об’єднує і синтезує значні верстви географічної і описової інформації з різних джерел.
Повною мірою Програма запрацює після переведення містобудівної документації (генерального плану міста) в цифрову форму.
Ця інформація дуже важлива для залучення інвестицій, коли можна отримати повну інформацію про земельну ділянку (інженерні комунікації, рельєф і т.д.).