UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКАХОВКА ПОПРОЩАЛАСЯ ЗІ СВОЇМ СИНОМ


25.11.2015

Сьогодні навіть небо над Каховкою хмарне, сумне. Горе спіткало сім’ю Героя, каховчанина Ігоря Максименка, який 21 листопада цього року не повернувся з бойового завдання. Ця страшна звістка одразу облетіла всю громаду - 23 листопада, на громадську панахиду проводити в останню путь патріота України, справжнього чоловіка Ігоря Максименка прийшли каховчани, колишні учні та друзі, колеги та знайомі. Від імені громади зі словами співчуття звернувся до рідних міський голова Андрій Дяченко.
Ігор Павлович - колишній викладач туристичних гуртків Центру дитячої творчості, людина відповідальна та щира - його завжди любили діти та поважали колеги, він був душею компанії. Сьогодні, ледь стримуючи сльози, теплими словами його згадували колеги по роботі в Центрі дитячої творчості, представники громадських організацій.
У березні 2015 року Ігор Максименко був призваний за мобілізацією до Каховського військового комісаріату, де він проходив службу на посаді старшого офіцера. У липні 2015 року, відповідно до наказу командувача Сухопутних військ, у складі 46-го батальйону спецпризначення, Ігоря направлено виконувати військовий обов’язок в зону проведення антитерористичної операції. Близько 12.00, 21 листопада 2015 року, капітан Максименко Ігор Павлович загинув від вибуху міни, встановленої бойовиками на лінії розмежування поблизу м. Сєверодонецьк. Вшанувати пам’ять Героя приїхав до Каховки заступник Херсонського обласного військового комісара підполковник Олександр Ребицький та заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Ігор Шепелєв.
А народився Ігор Павлович Максименко 2 лютого 1963 року в смт. Глодяни, Молдова. У 1980 році закінчив загальноосвітню школу № 6 м. Бельци. Після школи одержав освіту у технічному училищі, а у 1981 році вступив до Бельцького державного педагогічного інституту. З серпня 1987 року по квітень 2013 року працював у відділі освіти Каховської міської ради. Для своїх батьків він був прекрасним сином, а в сім’ї - люблячим батьком і чоловіком.
Війна жахлива. Війна забирає найкращих. Тому, наш обов’язок пам’ятати завжди про це і, на прикладі героїзму самовідданих патріотів України, виховувати майбутнє покоління - наших дітей. Пам’ять про Ігоря Максименка завжди житиме в наших серцях!

Фото: