Вівторок 23 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховка друга серед районів, міст та ОТГ області на кращу організацію роботи зі створення умов для розвитку фізичної культури та спорту

21.03.2019

На початку березня 2019 року управлінням з питань фізичної культури та спорту Херсонської облдержадміністрації були підведені підсумки конкурсу на кращу організацію роботи зі створення умов для розвитку фізичної культури та спорту серед органів виконавчої влади Херсонської області у 2018 року. За умовами конкурсу серед районів, міст та ОТГ Херсонщини були порівнювались такі показники, як процент охоплення населення всіма видами фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, обсяги фінансування фізкультурно-спортивної галузі на місцях з усіх джерел, тощо. За підсумками конкурсу, затвердженими наказом облспортуправління від 07.03.2019 № 91-осн, місто Каховка (з загальною кількістю 29 набраних балів по всім показникам) посіло друге місце серед районів, міст та ОТГ Херсонської області. На першому місці - м. Нова Каховка (25 балів), на третьому - Нижньосірогозький район (36 балів). Цей високий результат у справі розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці став підсумком спільної та плідної роботи виконавчих органів міської ради, міських громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, колективів фізичної культури навчальних закладів, підприємств і організацій міста, фахівців та активістів фізкультурно-спортивного руху міста.