П'ятниця 09 Грудня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Каховчанка Ангеліна Міхеєнко – призер Чемпіонату України з легкої атлетики серед паралімпійців

23.02.2021

З 20 по 22 лютого  2021 року у м. Суми тривав Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів з порушенням слуху. Херсонську область представляли четверо молодих спортсменів, серед яких була і наша каховчанка - Ангеліна Міхеєнко - учениця Каховського ЗЗСО № 6, вихованка ДЮСШ Каховської міської ради та обласної ДЮСШІ, яку тренує Валерій Левченко. Нашій спортсменці (єдиній з представників Херсонщини) вдалося піднятися на п’єдестал пошани Чемпіонату України та вибороти бронзову медаль в стрибках у довжину.
Вітаємо Ангеліну  Міхеєнко та її тренера Валерія Івановича Левченко з успішним дебютом на дорослому чемпіонаті та бажаємо нових перемог!