UKR
Середа 19 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Каховчанин став учасником баскетбольного турніру з нагоди 100-річчя відновлення державності Литви.


26.02.2018

З 16 по 19 лютого 2018 року у Вільнюсі відбувся  міжнародний  турнір з баскетболу серед команд ветеранів, присвячений 100-річчю відновлення державності Литви.  Всього у  турнірі взяли участь 13 чоловічих команд, 4 жіночих команди  з Литви, Латвії, Білорусі та України.
Під егідою Федерації баскетболу України та Спілки ветеранів баскетболу України, нашу державу представляли 1 жіноча команда у віковій категорії 45+ (БK МУКАЧЕВО), та 3 чоловічі команди: 55 + (БК MAXI BASKET), 65 + (БК LVIV BASKET) та 70 + (БК KIEV BASKET).
У складі нашої найдосвідченішої команди (у віковій категорії 70+) в турнірі брав участь тренер-викладач з баскетболу ДЮСШ Каховської міської ради, перший тренер гравця Національної збірної України з баскетболу Артема Пустового, Заслужений тренер України Валерій Спиридонович Зарецький. Наш земляк допоміг команді з України здобути перше місце в турнірі у віковій категорії 70+.
Організація турніру заслуговує найвищої оцінки. Ігри проходили в  чотирьох сучасних спортзалах з електронним табло, кваліфікованим суддівством і відрізнялися дружній обстановкою і цікавою боротьбою на майданчику. А поза майданчиком господарі змагань створили всім учасникам чудові умови для спілкування з друзями по помаранчевому м’ячу.

http://www.fbu.ua/news/ukranci-na-turniri-z-nagodi-100-richchya-vidnovlennya-derzhavnosti-litvi

 

Фото: