П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Каховчанин Сергій Мішин – срібний призер Чемпіонату області з шашок-64.

22.11.2016

З 12 по 20 листопада у приміщенні Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок проходив Чемпіонат Херсонської області серед чоловіків та жінок з шашок-64 (класична гра). Турнір був відбірковим до Кубку та півфіналу Чемпіонату України з шашок-64.
  В змаганнях взяли участь 18 спортсменів з Херсона, Каховки, Бериславського, Іванівського та Новотроїцького районів. Першість розігрувалась за швейцарською системою з мікроматчами та жеребкуванням початкових ходів і позицій.
За підсумками турніру перемогу серед чоловіків здобув спортсмен з обласного центру Полєвщиков Кирило (13 очок), друге місце в області виборов каховчанин, кандидат у майстри спорту Мішин Сергій (який також набрав 13 очок, але мав гірші додаткові показники), а третім фінішував Берніков Леонід з Херсону (12 очок).
Серед жінок увесь п’єдестал пошани зайняли спортсменки з м. Херсона - Максимова Альона (1 місце, 8 очок), Яремчук Ксенія (2 місце, 8 очок) та Зелінська Аліна (3 місце, 6 очок).