UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКАХОВЧАНИН ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ ХЕРСОНСЬКУ ОБЛАСТЬ У КОНКУРСІ НА ЗВАННЯ КРАЩОГО ЧИТАЧА УКРАЇНИ


22.04.2016

Читачі міської універсальної бібліотеки продовжують встановлювати рекорди. 21 квітня 2016 року в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбувся фінал обласного конкурсу на звання найкращого читача - 2016 року "Велика книга читацьких рекордів Херсонщини" в якому взяло участь 30 учнів з усіх куточків Херсонщини. Наше місто представляли : учень 6-А класу ЗОШ № 4 - Супрун Тимофій та учениця 7 класу НВК «Каховська гімназія» - Волощук Ангеліна.
За результатами проведеного тестування найкращим читачем серед учнів 6-х класі став учень ЗОШ № 4 - Супрун Тимофій. Він набрав найбільшу кількість балів за результатами тестування. Ангеліна зайняла почесне третє місце серед учнів 7-х класів.
До того ж Тимофій ще до оголошення результатів конкурсу встановив інший рекорд - у швидкісному читанні. Він побив попередній рекорд на 33 слова, прочитавши 241 слово за хвилину. Рекорд був зафіксований експертами і занесений до Великої книги читацьких рекордів Херсонщини.
Після урочистої частини Тимофій дав інтерв’ю двом херсонським телеканалам, поділившись враженнями від перемоги. Тепер на нього чекає незабутня поїздка до Львова у середині травня.
Колектив міської універсальної бібліотеки отримав подяку за активну організацію І-ІІ етапів конкурсу «Найкращий читач України» - 2016 та успіхи у підтримці дитячого читання і залученні учнів до читання сучасної української літератури. В якості нагороди бібліотека отримала сертифікат на 1500 гривень для придбання сучасної літератури.
Далі на всіх конкурсантів чекала насичена творча програма. На площі біля бібліотеки було влаштовано яскравий книжковий флешмоб, в якому взяли участь і наші діти. Флешмоб мав на меті привернути увагу людей до читання української літератури. Заключним акордом цього імпровізованого заходу стала фраза-заклик: «Читай українське!»
Після невеличкої перерви, всіх учасників запросили до участі в цікавому квесті, організованому Шерлоком Холмсом, а потім діти і дорослі мали змогу взяти участь у організованій для них екскурсії історичними місцями міста Херсона.
Одним з ключових пунктів стало відвідування меморіалу загиблим воїнам АТО і покладання квітів до нього. Цікава і насичена програма закінчилася відвідуванням пам’ятника Джону Говарду, відомому громадському діячу, філантропу і реформатору, чиє життя тісно пов’язане з Херсоном і варте наслідування.
Діти цікаво і незабутньо провели час і з гарним настроєм поверталися додому.
Ми ж вітаємо наших переможців, бажаємо їм подальших успіхів!
Щира подяка відділу культури та координаторам місцевого етапу конкурсу - Бахтуровій Катерині, бібліотекарю міської універсальної бібліотеки та Стрельчук Світлані, бібліотекарю НВК «Каховська гімназія» за ґрунтовну підготовку учасників.
Отож, приклад наших переможців ще раз засвідчує просте правило: хто читає - той й перемагає!!!

Фото: