Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Каховчани зіграли в Що? Де? Коли?

16.11.2020

13 листопада, в п’ятницю, Каховська відкрита ліга гумору спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради організували та провели міський міні-турнір зі спортивної версії гри "Що? Де? Коли?", присвячений Всесвітньому дню молоді та Міжнародному дню студентів.
Захід проходив з дотриманням усіх карантинних норм з дозволеною кількістю учасників.
В інтелектуальній битві зійшлися колективи:
"Морські режисери" (Тишковець Вікторія, Тишковець Павло, Тишковець Віола, Місюра Віра),
"Заруба" (Батурін Олег, Батуріна Наталя, Осадчук Слава, Осадчук Світлана, Забєліна Анна),
"Друзі Друзя" (Мовчун Артур, Медкова Кароліна, Щербина Віталій, Левчик Лідія),
"Середній Вік" (Осіння Ірина, Римар Вікторія, Козлова Ліза, Волков Артем, Головачов Микола, Аркуша Сергій).
Команди зіграли загалом 24 питання на різноманітні теми. Гра проходила весело і непередбачувано. Призові місця розподілились наступним чином: третє місце - "Заруба", на другому місці - "Друзі Друзя", і перше місце виборола команда "Середній вік". Вітання переможцям, і дякуємо всім, хто приймав участь!
До речі, це вже четвертий міні-турнір зі спортивної версії гри "Що? Де? Коли?" цьогоріч проведений нашою лігою. Тож, враховуючи зростаючу кількість учасників та їх позитивні враження від формату заходу, в наступному, 2021 році, плануємо започаткувати великий сезонний турнір! Тож, далі буде! Головне - не хворійте і всім здоров’я!
Організатори висловлюють подяку привітному кафе "Сова" за люб’язно наданий майданчик для проведення заходу.