UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКАХОВЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ


17.05.2015

17 травня в Україні відзначається скорботна дата в історії нашої держави - День пам’яті жертв політичних репресій. В цей день ми вшановуємо пам’ять безвинних жертв жахливих подій, що призвели до загибелі сотень тисяч наших співвітчизників. У 30-х роках ХХ століття вир політичних репресій охопив усі регіони і всі без винятку верстви суспільства: державну, інтелектуальну та творчу еліту, духовенство, робітників та селян. Мільйони громадян були заарештовані та засуджені, сотні тисяч - розстріляні.
Гідне вшанування пам’яті загиблих є, перш за все, історичним боргом і моральним обов’язком кожного свідомого громадянина. Каховчани вшанували пам’ять безневинно загиблих співгромадян, адже дуже важливо зберегти пам’ять про ті страшні, але надзвичайно повчальні сторінки історії. Керівництво міста, представники громадського руху поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам голодомору. Також делегація представників молодіжного руху міста поклала квіти до пам’ятника загиблим під час окупації каховчанам на території колишнього хутору Терни.
Двом реабілітованим громадянам працівники управління праці та соціального захисту населення з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій вручили подарунки.
У міській бібліотеці відкрито книжкову виставку, присвячену цим трагічним подіям. Нехай пам’ять про безвинно загублені людські життя згуртує нині живих, додасть нам сили, мудрості для розбудови власної держави на рідній українській землі.

Фото: