Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

КАХОВЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС.

18.12.2018

За участі працівників міськвиконкому та представників громадських організацій міста 14 грудня 2018 року о 10.00 год. відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи, який встановлено на Алеї Пам’яті, з метою відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Протягом грудня у школах міста організовано уроки пам’яті, тематичні виховні години «Вони пішли в безсмертя». Для учнів загальноосвітніх шкіл міста проведено відеопрезентацію «Героїзм та мужність ліквідаторів - ціною життя» за участю каховчан - учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Також в міській універсальній бібліотеці відділу культури оформлено експозицію виставки "Чорнобильська трагедія - одвічний слід на Україні".